Nowoczesny sufit w mieszkaniu

Nowoczesny sufit w mieszkaniu

W dzisiejszych czasach lubimy stawiać na nowoczesne rozwiązania, które czynią nasze mieszkania bardziej funkcjonalnymi. Nowoczesne meble, nowoczesny sprzęt, nowoczesne dodatki. A co powiecie na nowoczesny sufit w mieszkaniu? Nie ma w tym sformułowaniu ani odrobiny przesady, gdyż sufit może pełnić istotną rolę w aranżacji całego mieszkania. Jak to możliwe? Przekonacie się w dalszej części naszego wpisu.

Nowoczesne technologie w mieszkaniu

Nowatorskie rozwiązania wkradają się do każdej dziedziny naszego życia. Nie inaczej jest w przypadku nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych, które naszpikowane są technologią. Nikogo już nie dziwią inteligentne sprzęty AGD, zautomatyzowane drzwi i rolety okienne sterowane radiowo. Dlaczego by nie wprowadzić nieco nowoczesności w przypadku sufitu? Nowoczesną alternatywą dla znanych nam rozwiązań są sufity napinane DPS®. Co je odróżnia od tradycyjnych technologii i dlaczego warto je zamontować w nowoczesnym mieszkaniu?

Sufit napinany – nowoczesność doskonała

Sufity napinane to alternatywa do popularnych sufitów podwieszanych wykonanych z płyt kartonowo-gipsowych, jednak przewyższają je zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym. Wykonane są z wytrzymałej powłoki PVC, która jest łatwa w konserwacji, a także szybka i wyjątkowo czysta w montażu. W odróżnieniu od sufitów podwieszanych, sufit napinany jest znacznie lżejszy, przez co nie obciąża nadmienię stropu. Jednak podobnie, jak w przypadku sufitów podwieszanych, w przestrzeni nadsufitowej możemy ukryć wszystkie nieestetyczne instalacje, a także nierówności istniejącego sufitu.

Sufit dopasowany do Twoich potrzeb

To, co wyróżnia sufity napinane DPS® na tle tradycyjnych rozwiązań to możliwość ich dowolnej personalizacji. Dzięki szerokiej palecie kolorów oraz struktur możemy stworzyć nieograniczoną liczbę inspirujących aranżacji, dopasowanych do naszych oczekiwań i gustów. Co ważne, nasz sufit wcale nie musi przypominać białej i równej połaci. Dzięki możliwości zastosowania innowacyjnych systemów montażowych nasz sufit może przybrać dowolną formę – od łagodnych fal, po fantazyjne figury geometryczne!

Nowoczesny sufit w sypialni – szeroki wybór

W naszej ofercie znajdziecie wiele rodzajów różnych powłok napinanych. Obecnie oferujemy następujące membrany DPS®:

  • Sufity i ściany DPS® połyskliwe, matowe oraz transparentne;
  • system DPS® light podświetlany za pomocą listew LEDowych;
  • system DPS® picture umożliwiający wykonanie nadruku wielkoformatowego;
  • powłoki lustrzane DPS® mirror;
  • system DPS® 3D umożliwiający tworzenie fantazyjnych form przestrzennych wykonanych z lekkich powłok napinanych.

A to nie wszystkie oferowane przez nas możliwości! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach DPS®, skontaktuj się z naszymi konsultantami! Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.